STRONG NATION

Ide o revolučné vysoko-intenzívne intervalové cvičenie, ktoré je vedené hudbou.

Ako vyzerá tréning

STRONG kombinuje posilňovanie s vlastnou váhou, kardio a plyometrické cviky synchronizované na hudbu, ktorá je špeciálne vytvorená pre toto cvičenie tak, aby každy pohyb a každý cvik sedel do hudby a motivoval cvičencov ísť na maximum. Každá lekcia STRONGu sa skladá zo štyroch kvadrantov, kde sa pri prvých troch kvadrantoch postupne zvyšuje intenzita cvičenia. Štvrtý kvadrant sa celý venuje posilňovaniu s vlastnou váhou  na zemi.

Pre koho je určený

Ku všetkým zostavám cvikov existujú rôzne varianty obtiažnosti, takže na jednej hodine si môžu dobre zacvičiť ako začiatočníci, tak aj pokročilí cvičenci.

Sem vložte text nadpisu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Tréneri

Vyber si aj Ďalšie lekcie

Zumba
Kruhový tréning
Individuálny tréning